Gabinet » Aktualności » DZIEŃ KOBIET W RADOMSKIEJ KOMENDZIE

DZIEŃ KOBIET W RADOMSKIEJ KOMENDZIE

W nietypowy sposób zaskoczyli swoje koleżanki radomscy policjanci. W przypadającym dzisiaj Dniu Kobiet, oprócz tradycyjnych kwiatów, panie mogły także skorzystać z zajęć fitness i zabiegów kosmetycznych.

Dzień Kobiet dla policjantek i pracownic cywilnych z Komendy Miejskiej Policji oraz Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu upłynął m.in. na sportowo. Na sali gimnastycznej należącej do radomskiej policji zajęcia dla pań poprowadził Sławomir Kołtunowicz instruktor z POP GYM. Wszystkie zainteresowane panie, za zgodą przełożonych mogły wziąć w nich udział. Natomiast w sali wykładowej kosmetyczki z salonu „Od – Nowa” przygotowały dla pań zabiegi pielęgnacyjne.

Panie przywitał Komendant Miejskiej Policji w Radomiu mł.insp. Sławomir Rek oraz przedstawiciele Zarządu Terenowego przy KMP w Radomiu NSZZ Policjantów, którzy życzyli wszystkim kobietom radości i pomyślności w życiu osobistym oraz zawodowym. Każda z kobiet otrzymała również, oprócz tradycyjnych kwiatów, drobne upominki, m.in. karnety na zajęcia organizowane przez radomski fitness klub.

Dodaj komentarz

×

Zapisz się na nasz newsletter i pobierz poradnik za darmo: Sposoby na pękające piętyWeb Design BangladeshWeb Design BangladeshMymensingh