Gabinet » Aktualności » Jesienne promocje

Jesienne promocje

Jesień to wspaniały czas aby zadbać o kondycję skóry twarzy, szyi i dekoltu. W tym okresie, dobrze jest zaplanować redukcję naczyń krwionośnych, usunięcie niechcianego owłosienia, plam pigmentacyjnych, obkurczyć rozszerzone pory czy wyciszyć stany zapalne skóry. Jest to czas, kiedy uzyskujemy najlepsze efekty terapeutyczne. Z myślą o Was, przygotowane zostały promocyjne pakiety jesienne

Pakiet nr. 1 Laserowe odmłodzenie skóry (Fotoodmładzanie Dynamiczne)- przeznaczony dla skór dojrzałych, z utratą elastyczności, z rozszerzonymi naczyniami oraz porami. Cena z 369 zł spada na 299 zł.

Pakiet nr. 2 Czysta skóra-peeling węglowy- Black Doll-przeznaczony jest dla skór tłustych, trądzikowych, z tendencją do rozszerzonych porów. Cena pakietu promocyjnego 2+1 to tylko 299 zł (kwota jednego zabiegu to 250 zł).

Pakiet nr. 3 Sądzimy że będzie to pakiet cieszący się największym zainteresowaniem Radiofrekwencja mikroigłowa-przebudowa naskórka, likwidacja rozstępów, redukcja blizn, poprawa napięcia i elastyczności skóry, lifting twarzy, szyi dekoltu. Cena pakietu promocyjnego 3+1=2100zł (kwota jednego zabiegu to 700 zł !!!)

Pakiet nr. 4 Epilacja laserowa-tej samej partii ciała. 4+1- płacisz za cztery wizyty, piątą dostajesz w prezencie.

Pakiet nr. 5 Zabieg głębokiego nawilżenia skóry-oxybrazja-infuzja tlenowa. Zabieg przeznaczony dla skór przesuszonych, odwodnionych, atopowych, z tendencją do rozszerzonych naczyń krwionośnych . Pakiet 3 zabiegów-360 zł (kwota jednego zabiegu to 150 zł.)

Salon kosmetyczny Od-Nowa, Katarzyna Kozyra ul 25-Czerwca 5/9 lok 1 Radom tel. 605352424 Zapraszamy.

Promocja obowiązuje do 15 października 2022 roku.

Comments are closed.

×

Zapisz się na nasz newsletter i pobierz poradnik za darmo: Sposoby na pękające piętyWeb Design BangladeshWeb Design BangladeshMymensingh